Monika

Monika

Jestem fizjoterapeutą i pedagogiem. Od kilku lat prowadzę zajęcia z pilatesa dla dorosłych i gimnastyki korekcyjnej dla dzieci w naszym studio. Prowadzę również zajęcia fizjoterapeutyczne indywidualne i grupowe w placówkach przedszkolnych.

Ukończyłam kurs instruktora Pilates Mat I oraz Mat Intermediate oraz certyfikowany kurs Instruktora Gimnastyki Korekcyjno- Kompensacyjnej dla dzieci.

W ramach poszerzania wiedzy uczestniczyłam w szkoleniach:

Integracja bilateralna dla dzieci
Pilates Small Equipment
Pilates dla kobiet w ciąży i osób starszych
Pilates Flow
Aktywność fizyczna kobiet w ciąży
Natural Mouvement
Konwencje Pilates i Fitness

Podczas moich zajęć pracujemy nad poprawą postawy ciała, wzmacnieniem gorsetu mięśniowego, uczymy się świadomego ruchu i oddechu. Traktuję zajęcia z pilatesa i gimnastyki korekcyjnej jako proces do poznania i kontroli własnego ciała i jego potrzeb.

Natalia

Natalia

Od najmłodszych lat jestem związana z tańcem. Jestem absolwentką Szkoły Baletowej Fundacji Capitol we Wrocławiu oraz Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno-Baletowego w Gliwicach. Tańczyłam na deskach Teatru Niezależnej Manufaktury Tanecznej we Wrocławiu. Aktorka Scen Muzycznych i od ponad roku instruktorka baletu, jazzu i tańca współczesnego. Balet jest moją największą pasją i pragnę nią zarazić jak największą liczbę osób.

Sebastian – akrobatyka

Sebastian – akrobatyka

Akrobatyka Trener Sebastian, związany ze sportami gimnastycznymi od 2010. Od ponad czterech lat zajmuje się prowadzeniem zajęć gimnastycznych. Prowadzi je w sposób bezpieczny w bliższej oraz dalszej przyszłości. Każde jego zajęcia wyglądają bardzo ciekawie oraz są wyzwaniem dla Państwa pociech, które z uśmiechem oraz własną chęcią idą na następne. Wciąż poszerza swoje horyzonty licznymi szkoleniami z zakresu funkcjonowania ludzkiego ciała w sporcie.