Monika

Monika

Jestem fizjoterapeutą i pedagogiem. Od kilku lat prowadzę zajęcia z pilatesa dla dorosłych i gimnastyki korekcyjnej dla dzieci w naszym studio. Prowadzę również zajęcia fizjoterapeutyczne indywidualne i grupowe w placówkach przedszkolnych.

Ukończyłam kurs instruktora Pilates Mat I oraz Mat Intermediate oraz certyfikowany kurs Instruktora Gimnastyki Korekcyjno- Kompensacyjnej dla dzieci.

W ramach poszerzania wiedzy uczestniczyłam w szkoleniach:

Integracja bilateralna dla dzieci
Pilates Small Equipment
Pilates dla kobiet w ciąży i osób starszych
Pilates Flow
Aktywność fizyczna kobiet w ciąży
Natural Mouvement
Konwencje Pilates i Fitness

Podczas moich zajęć pracujemy nad poprawą postawy ciała, wzmacnieniem gorsetu mięśniowego, uczymy się świadomego ruchu i oddechu. Traktuję zajęcia z pilatesa i gimnastyki korekcyjnej jako proces do poznania i kontroli własnego ciała i jego potrzeb.

Natalia

Natalia

Od najmłodszych lat jestem związana z tańcem. Jestem absolwentką Szkoły Baletowej Fundacji Capitol we Wrocławiu oraz Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno-Baletowego w Gliwicach. Tańczyłam na deskach Teatru Niezależnej Manufaktury Tanecznej we Wrocławiu. Aktorka Scen Muzycznych i od ponad roku instruktorka baletu, jazzu i tańca współczesnego. Balet jest moją największą pasją i pragnę nią zarazić jak największą liczbę osób.

Sebastian – akrobatyka

Sebastian – akrobatyka

Akrobatyka Trener Sebastian, związany ze sportami gimnastycznymi od 2010. Od ponad czterech lat zajmuje się prowadzeniem zajęć gimnastycznych. Prowadzi je w sposób bezpieczny w bliższej oraz dalszej przyszłości. Każde jego zajęcia wyglądają bardzo ciekawie oraz są wyzwaniem dla Państwa pociech, które z uśmiechem oraz własną chęcią idą na następne. Wciąż poszerza swoje horyzonty licznymi szkoleniami z zakresu funkcjonowania ludzkiego ciała w sporcie.

Biały Tygrys Trener- Mateusz Bigos – kickboxing

Biały Tygrys Trener- Mateusz Bigos – kickboxing

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem w wieku 5 lat. Kilka lat później w roku 1998 wziąłem po raz pierwszy udział w zawodach. Przez kolejne lata nieustannie doskonaliłem swoje umiejętności jednocześnie biorąc udział w zawodach sportowych organizowanych przez światowe federacje, które odbywały się w całej Europie. Do największych moich osiągnieć należy 9 krotny zloty medalista mistrzostw świata oraz wielokrotny mistrz Europy
w Dalekowschodnich sztukach walki. Z biegiem lat pasja do sztuk walki zaczęła się poszerzać o kolejne dziedziny sportu oraz formy rekreacji ruchowej w tym kickboxing, fitness, sporty siłowe oraz ogólne kształtowanie motoryki ciała. Moja obecna wiedza jest oparta nie tylko na wieloletnim doświadczeniu, ale również stałym poszerzaniu wiedzy. Sprawdziłem na sobie wiele teorii z zakresu ćwiczeń, docierałem do najnowszych badań naukowych dotyczących działania ludzkiego ciała, co ostatecznie pozwoliło mi stworzyć fundamenty wiedzy. Pasja do sportu przyczyniła się do tego, że cztery lata temu postanowiłem związać moje życie zawodowe z trenowaniem dzieci i dorosłych, otwierając tym samym własną działalność gospodarczą.

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Ukończyłem wiele kursów kierunkowych m.in Instruktora Rekreacji Ruchowej ze Specjalnością Samoobrona, Instruktora Rekreacji Ruchowej ze Specjalnością Fitness i Ćwiczenia Siłowe, kurs Trenera kickboxingu. Mam na swoim koncie również ukończone szkolenie Trenera II klasy Ju jitsu. Posiadam stopień 6 Dan w Chan Shaolin Si Dju Su Kung-Fu, stopnia 3 Dan w Kickboxingu.