Nabór na zajęcia trwa – krótka charakterystyka zajęć

wpis w: NEWSY | 0

W tym sezonie zapraszamy na sprawdzone zajęcia w naszym Studio oraz na nowe zajęcia.

Zaczynamy zapisy na zajęcia dla dzieci:

  • BALET- OD 4 LAT
  • TANIEC MODERN – OD 7 LAT
  • AKROBATYKA- 0D 5 LAT
  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA- OD 6 LAT
  •  NOWOŚĆ W STUDIO- KICKBOXING- OD 8 LAT

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA POKAZOWE W SOBOTĘ 11.09- szczegóły tutaj.

 

Krótka charakterystyka poszczególnych zajęć:

Balet

Zajęcia baletowe dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Wspaniała przygoda z tańcem i muzyką klasyczną połączona z profilaktyką wad postawy. Poprzez taniec pracujemy nad rozwojem koordynacji ruchowej u dzieci, wzmacniamy gorset mięśniowy i kształtujemy prawidłową postawę ciała w przyjemnej atmosferze muzyki i w baletowej oprawie. Dzieci tańczą w kilku grupach wiekowych pod opieką wykwalifikowanej instruktorki tańca- Pani Natalki, którą dzieciaczki uwielbiają Zajęcia trwają 55 minut i odbywają się 2 razy w tygodniu.

Taniec modern jazz dla 7+

są to zajęcia na których łączymy piękno techniki baletowej z swobodą i plastyką tańca modern. Zajęcia te rozwijają poczucie rytmu, świadomości ciała a także kształtują właściwą postawę. Takie połączenie technik pozwala dziecku na wyrażaniu swoich emocji, pobudza jego wrażliwość na sztukę oraz rozwijają wyobraźnie. Poznajcie tajniki tańca modern pod okiem wykwalifikowanej tancerki i instruktorki- Pani Natalii

Akrobatyka od 5 lat

Co będziemy robić na zajęciach? Wszystko co związane z szeroko pojętą akrobatyką tj; fikołki, stania na rękach, szpagaty, salta, a dodatkowo piramidy oraz podnoszenia. Wszystko to pod okiem doświadczonego instruktora. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.

Gimnastyka korekcyjna

Na zajęciach gimnastyki korekcyjnej pracujemy nad zniwelowaniem już istniejących oraz profilaktyką wad postawy u dzieci. Podczas trwających 1 godzinę zajęć wzmacniamy gorset mięśniowy, kształtujemy prawidłową sylwetkę ciała, pracujemy nad zmniejszeniem najczęściej występujących wad postawy u dzieci: płaskostopia, koślawości kolan oraz nieprawidłowych krzywizn kręgosłupa (plecy płaskie, wypukłe, wklęsłe itd) Podczas każdych zajęć wykonujemy ćwiczenia stabilizacyjne, równoważne i oddechowe. Wykorzystujemy elementy metod Pilatesa oraz jogi dla dzieci. A wszystko w wesołej i przyjaznej dzieciom atmosferze, pod okiem fizjoterapeuty i wykwalifikowanej instruktorki gimnastyki korekcyjnej i pilatesa- Pani Moniki.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-13 lat, prowadzone w 2 grupach wiekowych

oraz NOWOŚĆ w naszym Studio:

Kickboxing od 8 lat

Zajęcia kickboxingu są skierowane dla każdego dziecka. Stawiamy na rozwój ogólny, dyscyplinę, wzajemny szacunek. Na zajęciach dzieci poznają podstawy z zakresu sportów uderzanych oraz treningu funkcjonalnego i motorycznego. Być może Twoje dziecko będzie miało możliwość w przyszłości zawalczyć na zawodowej gali, bądź po prostu zwiększyć swoje zdolności sportowe, czy nawet obronić siebie i bliskich w sytuacji tego wymagającej.

Komentarze zostały wyłączone.