NOWY SEZON – NOWE ZAJĘCIA – charakterystyka zajęć

wpis w: NEWSY | 0

W tym sezonie zapraszamy na sprawdzone zajęcia w naszym Studio oraz na nowe zajęcia.

Zapraszamy na :
– zajęcia baletowe( dla dzieci od 4 lat),
– balet z elementami modern jazzu,
– zajęcia z gimnastyki artystycznej( od 4 lat),
– gimnastykę korekcyjną
oraz nowość w naszym studio:
– AKROBATYKĘ Z ELEMENTAMI CHEERLEADINGU! ( od 5 roku życia).
Zajęcia rozpoczynamy w połowie września.

Krótka charakterystyka poszczególnych zajęć:

Balet

Zajęcia baletowe dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Wspaniała przygoda z tańcem i muzyką klasyczną połączona z profilaktyką wad postawy. Poprzez taniec pracujemy nad rozwojem koordynacji ruchowej u dzieci, wzmacniamy gorset mięśniowy i kształtujemy prawidłową postawę ciała w przyjemnej atmosferze muzyki i w baletowej oprawie. Dzieci tańczą w kilku grupach wiekowych pod opieką wykwalifikowanej instruktorki tańca- Pani Natalki, którą dzieciaczki uwielbiają Zajęcia trwają 45 minut i odbywają się 2 razy w tygodniu.

Gimnastyka korekcyjna

Na zajęciach gimnastyki korekcyjnej pracujemy nad zniwelowaniem już istniejących oraz profilaktyką wad postawy u dzieci. Podczas trwających 1 godzinę zajęć wzmacniamy gorset mięśniowy, kształtujemy prawidłową sylwetkę ciała, pracujemy nad zmiejszeniem najczęściej występujących wad postawy u dzieci: płaskostopia, koślawości kolan oraz nieprawidłowych krzywizn kręgosłupa (plecy płaskie, wypukłe, wklęsłe itd) Podczas każdych zajęć wykonujemy ćwiczenia stabilizacyjne, równoważne i oddechowe. Wykorzystujemy elementy metod Pilatesa oraz jogi dla dzieci. A wszystko w wesołej i przyjaznej dzieciom atmoserze zabawy pod okiem wykwalifikowanej instruktorki gimnastyki korekcyjnej i pilatesa- Pani Moniki.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-11 lat

AKROBATYKA Z CHEERLEADINGIEM od 5 lat

Co będziemy robić na zajęciach? Wszystko co związane z szeroko pojętą akrobatyką tj; fikolki, stania na rękach, szpagaty, salta, a dodatkowo piramidy oraz podnoszenia. Wszystko to pod okiem doświadczonego instruktora. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.

Balet z elementami modern jazzu dla 7+

są to zajęcia na których łączymy piękno techniki baletowej z swobodą i plastyką tańca modern. Zajęcia te rozwijają poczucie rytmu, świadomości ciała a także kształtują właściwą postawę. Takie połączenie technik pozwala dziecku na wyrażaniu swoich emocji, pobudza jego wrażliwość na sztukę oraz rozwijają wyobraźnie. Poznajcie tajniki tańca modern pod okiem wykwalifikowanej tancerki i instruktorki- Pani Natalii

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA od 4 lat

Polega na wykonywaniu układów taneczno-gimnastyczno-akrobatycznych, z piłką, wstążką,obręczą, skakanką lub parą maczug. Zajęcia w 3 kategorach wiekowych pod okiem wykwalifikowanej instruktorki

Komentarze zostały wyłączone.