Krótki opis zajęć dla dzieci w naszym Studio Progress

wpis w: NEWSY | 0

Już rozpoczynamy zapisy dla dzieci w nowym sezonie 2023/24. Dla naszych dzieci mamy sprawdzone w naszym Studio zajęcia. Dla Państwa specjalnie poszerzyliśmy grupy wiekowe w niektórych zajęć.

Zaczynamy zapisy na zajęcia dla dzieci:

  • BALET- OD 4 LAT (2 grupy wiekowe)
  • TANIEC MODERN – OD 8 LAT
  • AKROBATYKA- 0D 5 LAT (3 grupy wiekowe)
  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA- OD 4 LAT – NOWOŚĆ – 3 GRUPY WIEKOWE

Krótka charakterystyka poszczególnych zajęć:

Balet

Zajęcia baletowe dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Wspaniała przygoda z tańcem i muzyką klasyczną połączona z profilaktyką wad postawy. Poprzez taniec pracujemy nad rozwojem koordynacji ruchowej u dzieci, wzmacniamy gorset mięśniowy i kształtujemy prawidłową postawę ciała w przyjemnej atmosferze muzyki i w baletowej oprawie. Dzieci tańczą w kilku grupach wiekowych pod opieką wykwalifikowanej instruktorki tańca- Pani Natalki, którą dzieciaczki uwielbiają Zajęcia trwają 55 minut i odbywają się 2 razy w tygodniu.

Taniec modern jazz dla 8+

są to zajęcia na których łączymy piękno techniki baletowej z swobodą i plastyką tańca modern. Zajęcia te rozwijają poczucie rytmu, świadomości ciała a także kształtują właściwą postawę. Takie połączenie technik pozwala dziecku na wyrażaniu swoich emocji, pobudza jego wrażliwość na sztukę oraz rozwijają wyobraźnie. Poznajcie tajniki tańca modern pod okiem wykwalifikowanej tancerki i instruktorki- Pani Natalii

Akrobatyka od 5 lat

Co będziemy robić na zajęciach? Wszystko co związane z szeroko pojętą akrobatyką tj; fikołki, stania na rękach, szpagaty, salta, a dodatkowo piramidy oraz podnoszenia. Wszystko to pod okiem doświadczonego instruktora. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.

Gimnastyka korekcyjna

Na zajęciach gimnastyki korekcyjnej pracujemy nad zniwelowaniem już istniejących oraz profilaktyką wad postawy u dzieci. Podczas trwających 1 godzinę zajęć wzmacniamy gorset mięśniowy, kształtujemy prawidłową sylwetkę ciała, pracujemy nad zmniejszeniem najczęściej występujących wad postawy u dzieci: płaskostopia, koślawości kolan oraz nieprawidłowych krzywizn kręgosłupa (plecy płaskie, wypukłe, wklęsłe itd) Podczas każdych zajęć wykonujemy ćwiczenia stabilizacyjne, równoważne i oddechowe. Wykorzystujemy elementy metod Pilatesa oraz jogi dla dzieci. A wszystko w wesołej i przyjaznej dzieciom atmosferze, pod okiem fizjoterapeuty i wykwalifikowanej instruktorki gimnastyki korekcyjnej i pilatesa- Pani Moniki.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-13 lat, prowadzone w 3 grupach wiekowych

.

Zapraszamy do zapisów.

Zapraszamy na  DZIEŃ POKAZOWY w sobotę  09.09 –  modern jazz o godzinie 9:00, balet o 10:00, akrobatyka o 11:00.– gdzie będzie można przyjść i zobaczyć jak wyglądają zajęcia w praktyce.

Komentarze zostały wyłączone.