Nowe zajęcia, nowe grupy, nowości – ruszają zapisy !!!

wpis w: NEWSY | 0

Serdecznie zapraszamy do naszego Studia Progress w nowym roku szkolnym 2018/2019.

Mamy dla was mnóstwo nowych rozwiązań dla waszych małych i większych pociech.

W nowym roku szkolnym zapraszamy do zapisu dzieci na następujące zajęcia i grupy :

Zajęcia baletowe dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Wspaniała przygoda z tańcem i muzyką klasyczną połączona z profilaktyką wad postawy. Poprzez taniec pracujemy nad rozwojem koordynacji ruchowej u dzieci, wzmacniamy gorset mięśniowy i kształtujemy prawidłową postawę ciała w przyjemnej atmosferze muzyki i w baletowej oprawie. Dzieci tańczą w kilku grupach wiekowych pod opieką wykwalifikowanej instruktorki tańca- Pani Natalki, którą dzieciaczki uwielbiają 🙂  Zajęcia trwają 45 minut i odbywają się 2 razy w tygodniu.

Na zajęciach gimnastyki korekcyjnej pracujemy nad zniwelowaniem już istniejących oraz profilaktyką  wad postawy u dzieci. Podczas trwających 1 godzinę zajęć wzmacniamy gorset mięśniowy, kształtujemy prawidłową sylwetkę ciała, pracujemy nad zmiejszeniem najczęściej występujących wad postawy u dzieci: płaskostopia, koślawości kolan oraz nieprawidłowych krzywizn kręgosłupa (plecy płaskie, wypukłe, wklęsłe itd) Podczas każdych zajęć wykonujemy ćwiczenia stabilizacyjne, równoważne i oddechowe. Wykorzystujemy elementy metod Pilatesa oraz jogi dla dzieci. A wszystko w wesołej i przyjaznej dzieciom atmoserze zabawy pod okiem wykwalifikowanej instruktorki gimnastyki korekcyjnej i pilatesa- Pani Moniki.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-11 lat

Nowość w naszym studio- taniec współczesny dla młodzieży. Zapraszamy na zajęcia rozwijające sprawność fizyczną, koordynację ruchową oraz wrażliwość muzyczną i estetyczną. Poznajcie tajniki tańca modern pod okiem wykwalifikowanej tancerki i instruktorki- Pani Natalii

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty urodzinowej w Progress studio. Proponujemy kilka wariantów tematycznych do wyboru: urodzinki baletowe, na sportowo (konkursy i zawody sportowe), taneczne- modern oraz z jogą dla dzieci. Proponujemy ciekawy program imprez, warianty poczęstunku i gwarantujemy 2 godziny fantastycznej zabawy pod okiem instruktorów i opiekunów. Szczegóły już wkrótce na stronie.

Komentarze zostały wyłączone.